Ulaşım

Heybeliada’ya Ulaşım;

Heybeliada’ya ulaşım ağırlıklı olarak Şehir Hatları işletmesinin vapur seferleri, Mavi Marmara/Dentur Avrasya Kooperatifi ve Kartal Prenstur Kooperatifi’nin motor seferleri ile sağlanmaktadır.

Bu iki seçeneğe ek olarak; İstanbul Deniz Otobüsleri’nin Deniz Otobüsü seferleri, Mavi Marmara Kooperatifi’nin ve bazı özel şahıs firmalarının Deniz Taksi vasıtaları ile de ulaşım sağlanabilmektedir.

Avrupa Yakası; Eminönü, Kabataş ve Beşiktaş noktalarından ortalama 1 saat; Anadolu Yakası; Kadıköy, Bostancı ve Kartal’dan ortalama 45 dakika süren kısa bir yolculukla Heybeliada’ya ulaşılabilmektedir.

Sefer saatlerine ulaşmak için haritamızda bulunan ulaşım başlığından veya aşağıda verilen internet sayfası bağlantılarından yararlanabilirsiniz.

-Şehir Hatları

-Mavi Marmara / Dentur Avrasya

-Kartal Prenstur

-İDO

Tesisimize Ulaşım;

Tesis, iniş yaptığınız iskeleye göre değişkenlik göstermekle beraber, sahile yaklaşık 450 metre uzaklıkta, ortalama 5 dakika yürüyüş mesafesindedir. Tesisimize, İBB Elektrikli Taksi araçları ile de ulaşılabilir. İBB Elektrikli Taksi araçları, sadece İstanbulkart ile ödeme kabul etmektedir.